Koszenie trawy
Koszenie trawy

Koszenie trawy

Piękna trawa wymaga odpowiedniej pielęgnacji, począwszy od samego zasiania, poprzez odpowiednie zasilanie nawozami, po regularne jej koszenie. Kto choć raz miał przyjemność kosić trawę ten wie, jak czasochłonne i męczące jest to zajęcie, zwłaszcza na działkach o większym metrażu powierzchni zielonej. By móc cieszyć się pięknym, zdrowym trawnikiem, warto zlecić to zadanie firmie zewnętrznej.

W naszej ofercie posiadamy również koszenie traw na trawnikach przydomowych oraz innych terenach zielonych. Działamy na terenie Rzeszowa oraz poza nim. Posiadamy nie tylko specjalistyczną wiedzę i umiejętności w tym zakresie, ale także bogate doświadczenie i profesjonalny sprzęt, dzięki czemu w efekcie pozostawiamy prawdziwy, „zielony dywan”, bez nierówności i wystających kępek trawy. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych i indywidualnych, jak i biznesowych, bez względu na rodzaj i wielkość powierzchni trawy. Swoje usługi świadczymy w formie jednorazowej bądź jako współpraca stała i cykliczna- dzięki niej możesz mieć pewność, że Twój trawnik zawsze będzie skoszony w odpowiednim czasie.  Zakres prac oraz termin ustalamy indywidualnie z klientem, biorąc pod uwagę jego oczekiwania, potrzeby i możliwości. Prócz koszenia trawy zajmujemy się również kompleksową pielęgnacją terenów zielonych, a więc przycinaniem żywopłotów i drzewek, usuwaniem liści oraz wywozem zalegającej trawy.

Powierzone nam zadania wykonujemy rzetelnie, sprawnie i szybko, dzięki czemu zawsze możesz cieszyć się pięknym ogrodem, spędzając wolny czas na łonie natury. Koszenie traw nie musi być czynnością monotonną, gdy oddamy ją w ręce specjalistów. Dzięki temu zyskamy nie tylko czas, ale także zaoszczędzimy pieniądze, które musielibyśmy zainwestować w sprzęt i jego materiały eksploatacyjne. Z pewnością warto!

KGM-Service
ZAKRES USTALAMY INDYWIDUALNIE Aby zapewnić klientom bezpieczeństwo, posiadamy
ubezpieczenie OC na kwotę 500 tys. zł na powierzone mienie.