Mycie elewacji
Mycie elewacji

Mycie elewacji

Elewacja jest niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów zewnętrznych budynku, wpływającym na jego ogólny wygląd. Niestety z biegiem czasu każda, nawet najpiękniejsza elewacja traci swój urok, bowiem warunki atmosferyczne oraz inne czynniki powodują jej stopniowe zabrudzenie. Jeśli w porę nie zareagujemy, konieczny będzie gruntowny remont budynku. Dlatego tak ważne jest regularne mycie elewacji, powtarzane raz na jakiś czas.

Oferujemy profesjonalne mycie elewacji na terenie Rzeszowa i okolic. Dzięki odpowiednim metodom pracy, użyciu specjalistycznego sprzętu oraz dedykowanych środków czyszczących, możliwe jest usunięcie zabrudzeń i zanieczyszczeń w postaci zabrudzeń atmosferycznych, zabrudzeń związanych z codziennym użytkowaniem, zabrudzeń pobudowlanych i poremontowych, błota, pyłów, sadzy, mchów i porostów, grzybów, wykwitów i innych. Zajmujemy się czyszczeniem elewacji, bez względu na rodzaj użytych materiałów wykończeniowych, jak chociażby tynk, klinkier, cegła, kamień czy siding. Używamy jedynie sprawdzone środki, dobrane do rodzaju powierzchni i gwarantujące ich bezpieczeństwo. Dodatkowo przed przystąpieniem do prac odpowiednio zabezpieczamy pozostałe elementy infrastruktury, takie jak okna, drzwi,  parapety, by w trakcie czyszczenia elewacji nie doszło do ich uszkodzenia.

Posiadamy dokumentację umożliwiającą pracę na wysokościach oraz specjalne ubezpieczenie OC na powierzone nam mienie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystko odbywa się z należytym zabezpieczeniem i w pełni profesjonalnie. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Gwarantujemy doskonałą jakość wykonywanych przez nas usług oraz widoczne efekty końcowe. Wszystko szybko, sprawnie i solidnie.

KGM-Service
ZAKRES USTALAMY INDYWIDUALNIE Aby zapewnić klientom bezpieczeństwo, posiadamy
ubezpieczenie OC na kwotę 500 tys. zł na powierzone mienie.