Mycie kostki brukowej
Mycie kostki brukowej

Mycie kostki brukowej

Kosta brukowa jest najpopularniejszym materiałem nawierzchniowym, stosowanym zarówno na prywatnych posesjach, jak i placach użyteczności publicznej. Zawdzięcza to swoim właściwościom, a zwłaszcza wytrzymałości. Niestety, mimo tego, iż jest produktem niezwykle trwałym, wymaga systematycznej pielęgnacji, bowiem na jej powierzchni oraz w miejscach łączenia bruku zbierają się liczne zanieczyszczenia i z czasem powstają widoczne zabrudzenia. Wpływa to nie tylko na estetykę, ale także na stan techniczny kostki. Tylko prawidłowa i regularna pielęgnacja oraz okresowe mycie kostki brukowej sprawi, że posłuży nam ona wiele lat, jednocześnie ciesząc oko swoim estetycznym wyglądem.

Jako firma sprzątająca oferujemy profesjonalne mycie kostki brukowej, bez względu na jej rodzaj oraz miejsce położenia- tarasy, balkony, chodniki, podjazdy, aleje i inne. Swoje usługi świadczymy na terenie Rzeszowa i okolic. Do pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt czyszczący oraz środki dobrane do rodzaju powierzchni i poszczególnych zabrudzeń- mchy i trawy, farby, beton, smary, olej, powierzchowne zabrudzenia. Zabrudzenia te powstają bowiem w wyniku rozmaitych czynników, jak chociażby warunki atmosferyczne, zwiększona eksploatacja czy po prostu codzienne użytkowanie. Kompleksowo zajmiemy się więc myciem, odchwaszczaniem czy konserwacją nawierzchni z kostki brukowej. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych i indywidualnych, jak i biznesowych. Swoje usługi świadczymy w formie jednorazowej bądź jako współpraca stała i cykliczna. Zakres prac oraz termin ustalamy z klientem, biorąc pod uwagę jego oczekiwania, potrzeby i możliwości.

Kostka brukowa to jedna z wizytówek domu. Sprawimy, by na nowo zyskała swój dawny urok. Co więcej, zrobimy to profesjonalnie, efektownie i szybko. Zaufaj specjalistom w swoim fachu i już dziś powierz nam mycie kostki brukowej wokół swojej posesji. Gwarantujemy pełne zadowolenie z widocznych i trwałych efektów naszej pracy.

KGM-Service
ZAKRES USTALAMY INDYWIDUALNIE Aby zapewnić klientom bezpieczeństwo, posiadamy
ubezpieczenie OC na kwotę 500 tys. zł na powierzone mienie.