Mycie okien
Mycie okien

Mycie okien

Mycie okien dla większości osób nie należy do najprzyjemniejszych czynności, jednak jest ono konieczne, by zapewnić porządek i doskonały efekt wizualny całego obiektu czy pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń domowa, biurowa, sklepowa czy inna, okna są istotną częścią każdego miejsca. Brudne i zatłuszczone nie są dobrą wizytówką, dlatego ważne jest ich regularne mycie.

Jesteśmy firmą sprzątającą oferującą mycie okien, witryn sklepowych, powierzchni szklanych oraz innego rodzaju przeszkleń. Działamy na terenie Rzeszowa oraz okolic. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych i indywidualnych, jak i biznesowych. Swoje usługi świadczymy w formie jednorazowej bądź jako współpraca stała i cykliczna. Podejmujemy się prac standardowych, jak również wymagających zastosowania zwyżki. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, ustalając wcześniej zakres prac oraz czas i termin wykonania. Jednocześnie jesteśmy przy tym na tyle elastyczni, by dostosować nasz pracy do harmonogramu i możliwości klienta.

Usługa mycia obejmuje mycie okien lub powierzchni szklanych z obu stron, czyszczenie ram i futryn okiennych z obu stron, odkurzenie i czyszczenie wszelkich zakamarków okiennych, mycie parapetów wewnętrznych i zewnętrznych i inne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, profesjonalnych i bezpiecznych środków czyszczących oraz odpowiednich metod pracy, szyby pozostają nieskazitelnie czyste, bez smug i zacieków. Zapewniamy efektywne, sprawne i szybkie działanie. W celu zaś maksymalnej ochrony i bezpieczeństwa, posiadamy specjalne ubezpieczenie OC na powierzone nam mienie. Wszystko to sprawia, że możesz zaufać nam i naszemu doświadczeniu. Swoją pracę wykonujemy bowiem z pełnym zaangażowanie i profesjonalizmem. Wyczyścimy Twoje okna na błysk!

KGM-Service
ZAKRES USTALAMY INDYWIDUALNIE Aby zapewnić klientom bezpieczeństwo, posiadamy
ubezpieczenie OC na kwotę 500 tys. zł na powierzone mienie.