Odśnieżanie
Odśnieżanie

Odśnieżanie

Zima to z jednej strony niezwykle urokliwa, z drugiej zaś uciążliwa pora roku. Padający z różną obfitością i systematycznością śnieg często zaskakuje kierowców, ale także i nas samych, utrudniając normalne poruszanie się oraz stwarzając niebezpieczeństwo upadku. Dlatego zimą konieczne jest odśnieżanie i dotyczy to zarówno właścicieli niewielkich, prywatnych posesji, jak i placów wielkopowierzchniowych. Jeśli jest to dla Ciebie zbyt ciężkie zadanie, bądź po prostu nie masz czasu lub możliwości na odśnieżanie w razie zaistniałej potrzeby, wato zlecić tą czynność firmie zewnętrznej.

Jako profesjonalna firma sprzątająca świadczymy także usługi sezonowe z zakresu odśnieżanie. Działamy na terenie Rzeszowa i okolic. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych i indywidualnych, jak i biznesowych. Zajmujemy się odśnieżaniem chodników, podjazdów, posesji, parkingów a nawet dachów.  Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, dzięki czemu praca przebiega sprawnie, szybko i profesjonalnie. Istnieje możliwość jednorazowego skorzystania z naszych usług, bądź też podjęcie dłuższej współpracy, polegającej na regularnym odśnieżaniu określonego terenu. Zakres naszych prac, prócz odśnieżania ręcznego oraz mechanicznego, obejmuje także posypywanie nawierzchni solą bądź piaskiem, skuwanie lodu, usuwanie zwisających z dachu sopli, wywóz zalegającego śniegu i inne. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych potrzeb danego klienta, dlatego przed realizacją zlecenia, szczegółowo ustalamy wszelkie szczegóły.

Powierzone nam zadania wykonujemy rzetelnie, sprawnie i szybko, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nawet jeśli zima Cię zaskoczy, my nie pozwolimy, byś utknął w domu czy mierzył się z trudnymi warunkami podjazdu do biura. Odśnieżanie warto powierzyć nam. Zyskasz czas i zaoszczędzisz pieniądze, które musiałbyś zainwestować w potrzebny do odśnieżania sprzęt. Skorzystaj z naszych usług, a zima od tej pory nie będzie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu i będziesz jedynie mógł korzystać z możliwości, jakie stwarza. Pozostajemy do twojej dyspozycji!

KGM-Service
ZAKRES USTALAMY INDYWIDUALNIE Aby zapewnić klientom bezpieczeństwo, posiadamy
ubezpieczenie OC na kwotę 500 tys. zł na powierzone mienie.