Sprzątanie biur
Sprzątanie biur

Sprzątanie biur

Porządek i czystość biura to element konieczny każdej firmy. Ma to wpływ nie tylko na komfort, efektywność i bezpieczeństwo wykonywanych przez pracowników zadań, ale także na postrzeganie firmy przez osoby z zewnątrz, będąc swoistą jej wizytówką.

Przestrzeń biurowa powinna być więc regularnie sprzątana, z częstotliwością zależną od indywidualnych potrzeb danego pomieszczenia. Zdajemy sobie jednak sprawę, iż jako właściciel bądź zarządca firmy masz zdecydowanie ważniejsze sprawy do załatwiania, niż dbanie o porządek w swoim biurze, zaś Twoi pracownicy powinni skupiać się wyłącznie na obowiązkach wchodzących w zakres ich kompetencji. Dlatego sprzątanie warto powierzyć nam!

Sprzątanie biur to jedna z naszych kluczowych działalności. Posiadamy duże doświadczenie w porządkowaniu powierzchni biurowych, zaś indywidualne podejście do każdego klienta pozwala dopasować usługi do jego potrzeb. Może to być zarówno opcja sprzątania jednorazowego, jak i cyklicznego, jednego bądź większej ilości pomieszczeń czy obiektów. Jesteśmy maksymalnie elastyczni, dostosowując czas naszej pracy w taki sposób, by nie kolidował on z godzinami pracy w danej firmie.

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi między innymi mycie i zamiatanie podłoży, odkurzanie i pranie wykładzin, ścieranie kurzu, pielęgnacja mebli, czyszczenie sprzętów elektronicznych, mycie okien, luster i innych elementów szklanych, sprzątanie sal konferencyjnych, sprzątanie pomieszczeń socjalnych oraz sanitariów wraz z odkażaniem, uzupełnianie materiałów i środków eksploatacyjnych, sprzątanie powierzchni technicznych, magazynowych i wind, sprzątanie terenu wokół biura oraz parkingu i wiele innych. Korzystamy jedynie z najlepszej jakości sprzętu czyszczącego oraz bezpiecznych i skutecznych środków chemicznych. Doskonała organizacja pracy sprawia, że całość odbywa się szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie.

Jeśli więc poszukujesz specjalistów, którym chcesz powierzyć czystość swojego biura, jako profesjonalna firma sprzątająca pozostajemy do Twojej dyspozycji. Oferujemy utrzymanie czystości w biurach na terenie Rzeszowa i okolic. 

  • opróżnianie pojemników na śmieci / mycie pojemników na śmieci
  • przecieranie powierzchni mebli biurowych i sprzętu biurowego
  • mycie przeszkleń, witryn
  • sprzątanie pomieszczeń socjalnych, aneksów kuchennych, szatni
  • sprzątanie sanitariatów, odkurzanie wykładzin dywanowych
  • odkurzanie i zmywanie na wilgotno podłóg, i klatek schodowych
  • dostarczanie i uzupełnianie środków higienicznych
  • podlewanie kwiatów, i inne

 

KGM-Service
ZAKRES USTALAMY INDYWIDUALNIE Aby zapewnić klientom bezpieczeństwo, posiadamy
ubezpieczenie OC na kwotę 500 tys. zł na powierzone mienie.