Sprzątanie mieszkań
Sprzątanie mieszkań

Sprzątanie mieszkań

Marzysz o czystym i lśniącym mieszkaniu, jednak sprzątanie z różnych względów nie jest Twoją mocną stroną? Być może nie przepadasz za ciągłym bieganiem ze ścierką, miotłą czy odkurzaczem, może wolisz spędzać czas w nieco inny sposób lub po prostu brakuje Ci czasu na bieżące utrzymywanie porządku w swoim mieszkaniu - niezależnie jaki jest tego powód, jako profesjonalna firma sprzątająca oferujemy kompleksowe sprzątanie mieszkań na najwyższym poziomie.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie sprzątania mieszkań na terenie Rzeszowa oraz okolic. Są to zarówno zlecenia jednorazowe, jak i regularne, dotyczące konkretnej, wybranej usługi oraz danego pomieszczenia lub też całego mieszkania, sprzątanie standardowe lub gruntowne. Zajmiemy się Twoją kuchnią, jadalnią, salonem, pokojami, łazienką, toaletą, sypialnią czy przedpokojem. Zakres prac zawsze ustalamy indywidualnie z klientem, dobierając najlepszy dla niego wariant. Obejmuje on między innymi mycie i zamiatanie podłoży, odkurzanie i pranie dywanów oraz wykładzin, ścieranie kurzu, pielęgnacja mebli, czyszczenie sprzętów elektronicznych, RTV i AGD, czyszczenie elementów stałych mieszkania takich jak drzwi, parapety, grzejniki, gniazdka, kontakty, czyszczenie armatury łazienkowej i kuchennej, mycie okien, luster i innych elementów szklanych, czyszczenie glazury, czyszczenie sanitariów wraz z ich odkażaniem.

 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowszy technologicznie sprzęt czyszczący oraz środki odpowiednio dobrane do danej powierzchni. Lata doświadczeń, wykwalifikowana kadra pracownicza oraz sprawdzone metody pracy sprawiają, że to, czym się zajmujemy, robimy niezwykle profesjonalnie, rzetelnie, sprawnie i szybko. Przed podjęciem czynności ustalamy ich zakres, dzięki czemu Ty możesz oddać się odpoczynkowi lub swoim pasjom, a my w tym czasie sprawimy, by Twoje mieszkanie lśniło czystością. Masz przy tym pewność, że mieszkanie pozostawiasz w najlepszych rękach. Dodatkowo posiadamy także specjalne ubezpieczenie OC na powierzone nam prze Ciebie mienie, które jest dodatkową gwarancją bezpieczeństwa świadczonych przez naszą firmę sprzątającą usług. 

KGM-Service
ZAKRES USTALAMY INDYWIDUALNIE Aby zapewnić klientom bezpieczeństwo, posiadamy
ubezpieczenie OC na kwotę 500 tys. zł na powierzone mienie.