Sprzątanie po remoncie
Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie

Każdy remont cieszy, bowiem jest okazją do całkowitej odnowy i przemiany wnętrza. Niestety w trakcie jego trwania musimy liczyć się z wieloma utrudnieniami, zaś pozostałością po nim jest niemały bałagan- gruz, zabrudzenia, kurz i pył to tylko niektóre pozostałości po tynkowaniu, szlifowaniu, szpachlowaniu czy malowaniu. By móc w pełni cieszyć się końcowym efektem prac, konieczne jest gruntowne sprzątanie po remoncie. Nie jest to zadanie łatwe i przyjemne, dlatego o wiele lepiej powierzyć je profesjonalistom.

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po remoncie oraz innych pracach budowlanych, a także sprzątanie po wynajmie, zarówno mieszkań, domów, jak i innych obiektów i powierzchni użytkowych. Wymagają one podjęcia szeregu różnorodnych działań, których zakres zależy od stanu powierzchni po remoncie czy wynajmie. Gruntownie porządkujemy każde pomieszczenie, doprowadzając je do idealnej czystości- usuwamy plamy po farbach i zaprawach, odkurzamy i ścieramy kurz oraz pył, czyścimy podłoże, myjemy okna, meble i inne elementy wyposażenia, czyścimy bądź pierzemy wykładziny i dywany. Po zakończeniu naszych prac przestrzeń jest w pełni czysta i gotowa do użytkowania.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, stosujemy sprawdzone a jednocześnie bezpieczne dla poszczególnych powierzchni środki czystości, posiadamy branżową wiedzę oraz spore doświadczenie, które pozwoliło nam wypracować sprawdzone metody działań. Wszystko to sprawia, że zlecenia wykonujemy solidnie, szybko i profesjonalnie. Ty, jako klient, zyskujesz zaś czas, pieniądze, bezpieczeństwo i wygodę.

Jako firma sprzątająca swoje usługi świadczymy na terenie Rzeszowa oraz okolic. Zakres czynności oraz godziny pracy ustalamy wcześniej z klientem, dostosowując się do jego potrzeb i oczekiwań. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony i bezpieczeństwa, posiadamy ubezpieczenie OC na powierzone nam mienie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że oddajesz je w najlepsze ręce.

KGM-Service
ZAKRES USTALAMY INDYWIDUALNIE Aby zapewnić klientom bezpieczeństwo, posiadamy
ubezpieczenie OC na kwotę 500 tys. zł na powierzone mienie.