Mycie dachów
Mycie dachów

Mycie dachów

Z pewnością dbasz o utrzymanie porządku swojego domu czy mieszkania, regularnie sprzątając i pielęgnując swoje otoczenie. Podobnie jak wnętrze, tak i dach Twojego domu wymaga okresowego czyszczenia. I nie chodzi tu tylko o aspekt wizualny- jeśli tego nie dopilnujesz, bardzo zniszczony bądź zabrudzony dach będzie wymagał gruntownego i kosztownego remontu, a nawet całkowitej wymiany. Zresztą zabrudzony dach nie prezentuje się też zbyt okazale, psując wygląd całego budynku. Dlatego tak ważne jest czyszczenie dachu raz na kilka lat- standardowo zaleca się powtarzać tą czynność co 5-10 lat, chyba że warunki sprzyjają większym zabrudzeniom (na przykład zalesienie w pobliżu pokrycia dachowego, dużo kominów, prowadzona hodowla gołębi).

Na powierzchni dachu osadzają się zanieczyszczenia, pochodzące z różnych źródeł. Są to przede wszystkim deszcze, przenoszone wiatrem pyłki, liście i inne elementy, które z czasem powodują coraz większe zabrudzenia i są doskonałym podłożem dla mchów czy porostów, sadza wydobywająca się z pieca przez komin, odchody ptaków oraz rdza. Wszystkie te czynniki negatywnie wpływają na pokrycie dachowe, przyczyniając się do jego szybszej eksploatacji i skracając żywotność materiału. Czyszczenie dachu jest natomiast zdecydowanie korzystniejszą perspektywą, niż jego całkowita wymiana. Co więcej, podczas czyszczenia możliwe jest wykrycie wszelkich uszkodzeń, a więc niejako przegląd dachu, co stanowi dodatkowy element przemawiający za słusznością regularnej pielęgnacji pokrycia dachowego.

Mycie dachów jest czynnością dość niebezpieczną i wymagającą specjalistycznych umiejętności oraz odpowiedniego sprzętu. Dlatego niewskazane jest działanie na własną rękę, lecz powierzenie tego zadania profesjonalnej firmie. Jako firma sprzątająca w swojej ofercie posiadamy również usługę kompleksowego mycia dachów.  Czyścimy różne rodzaje pokryć, począwszy od dachówki, poprzez blachodachówkę, po dachy metalowe. Posiadamy dokumentację umożliwiającą pracę na wysokościach, wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt oraz środki dostosowane do rodzaju powierzchni. Działamy na terenie Rzeszowa i okolic. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Gwarantujemy doskonałą jakość wykonywanych przez nas usług oraz widoczne efekty końcowe. Wszystko szybko, sprawnie i solidnie.

KGM-Service
ZAKRES USTALAMY INDYWIDUALNIE Aby zapewnić klientom bezpieczeństwo, posiadamy
ubezpieczenie OC na kwotę 500 tys. zł na powierzone mienie.