Sprzątanie hal
Sprzątanie hal

Sprzątanie hal

Czystość i porządek przestrzeni przemysłowych, takich jak hale produkcyjne, fabryki, zakłady wytwórcze, przedsiębiorstwa produkcyjne lub innych obiektów tego typu to konieczność, w celu zachowania właściwych warunków pracy, produkcji i przechowywania.

Chodzi tu zarówno o codzienną pielęgnację i higienę podłóg czy powierzchni użytkowych, jak również regularne, cykliczne i gruntowne sprzątanie całościowe obiektu. By temu sprostać, konieczne są specjalistyczne umiejętności i wiedza, doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt i środki czyszczące.

Jako firma sprzątająca oferujemy usługi w zakresie sprzątania hal i innych obiektów produkcyjno-przemysłowych. Ze względu na specyfikę tego typu budowli, zakres oraz częstotliwość prac ustalany jest indywidualnie z klientem, bowiem zależny jest on od wielu czynników. Sprzątanie hal może obejmować takie czynności jak mycie i odkurzanie podłoży, mycie okien, oczyszczanie ścian, sufitów oraz systemów podwieszanych, czyszczenie elementów infrastruktury, utrzymanie w czystości sprzęt i maszyny, usuwanie trudnych zabrudzeń oraz wiele innych.

Zlecenia wykonuje wyspecjalizowana kadra pracownicza, dzięki czemu wszystko przebiega w sposób profesjonalny i w pełni bezpieczny dla obu stron. Ponadto wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz odpowiednie i sprawdzone środki chemiczne, pozwalające na uzyskanie niezwykle zadowalających rezultatów. Sprawdzone metody działania oraz ustalony plan pracy sprawiają, że naszą pracę wykonujemy efektywnie, sprawnie i szybko. Co więcej, nasz czas pracy dostosowujemy do możliwości klienta, nawet bez konieczności wstrzymywania procesów produkcyjnych.

Oferujemy kompleksowe sprzątanie hal na terenie Rzeszowa i okolic. Może być to zarówno współpraca jednorazowa, jak i stała. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony i bezpieczeństwa, posiadamy ubezpieczenie OC na powierzone nam mienie. Wszystko to sprawia, że korzystając z usług naszej firmy, otrzymujesz serwis porządkowy na najwyższym poziomie.

KGM-Service
ZAKRES USTALAMY INDYWIDUALNIE Aby zapewnić klientom bezpieczeństwo, posiadamy
ubezpieczenie OC na kwotę 500 tys. zł na powierzone mienie.